Utcazene Fesztivál 2015
Free


Az OTP Bank Facebook oldalán meghirdetett szavazás alapján, az 500 000 forintos közönségdiját Hidvégi Dia nyerte, melyet Jósvai-Szabó Melinda osztályvezető adott át. A fesztivál szakmai zsűrijének szintén 500 000 forintot érő elismerését, Porga Gyula, Veszprém polgármesterétől Barna Margit vehette át. Gratulálunk!

Programok 2015

További infókat csíphetsz el, amennyiben szeretsz minket facebookon!

 
Július 22. szerda
Július 23. csütörtök
Július 24. péntek
Július 25. szombat
 
Lasselsberger-Knauf színpad (az Óváros téren)
21:00
La Tresca (I)
Manouche (SLO)
I Skarbonari (CH)
Santa Machete (FR)
23:15
Mac Abbé et le Zombi Orchestra (FR)
Scarecrow (FR)
Dirty Honkers (D)
Heymoonshaker (UK)
 
Expresszó színpad (a Hangvilla előtt)
18:00
Anaya (KR)
odaLÖKött KÖLtészet
odaLÖKött KÖLtészet
odaLÖKött KÖLtészet
21:15
Bagossy Brothers Company (RO)
Mac Abbé et le Zombi Orchestra (FR)
Bukahara (D)
La Tresca (I)
23:30
Fábián Juli & Zoohacker
Dirty Honkers (D)
Manouche (SLO)
I Skarbonari (CH)
 
MOL Nagyon Balaton színpad (Kossuth utca felső része)
16:00
The Royal Freak Out
Rootsters
Magidom
Höffler Norbert
17:10
Uknow Duo
KungoVaga
Tsabu
Zrínyi-Pop
18:20
Walrus in the Sunshine
Amelie Well
Szipka Loops
Sam "Redbreast" Wilson
19:30
Zaccustic
Missy Cage
Upor András
Barna Margit
21:00
Bukahara (D)
Lail Arad (UK)
Random Trip
King Automatic (FR)
23:00
Santa Machete (FR)
I Skarbonari (CH)
La Tresca (I)
Paul maD Gang (I)
 
OTP BANK színpad (a Gizella udvarban)
16:00
Sam "Redbreast" Wilson
Barna Margit
Hidvégi Dia
Muriel
17:10
Rootsters
Blooming Blue
Amelie Well
Szipka Loops
18:20
ASH band (A Szatmárnémeti Utcazene Fesztivál különdíjasa)
Höffler Norbert
Missy Cage
Upor András
19:30
Zrínyi-Pop
Tsabu
The Royal Freak Out
Magidom
21:00
Margaret Island
Sara Katona (DK)
Francesco Forni e Ilaria Graziano (I)
Sara Katona (DK)
23:00
Lail Arad (UK)
King Automatic (FR)
Paul maD Gang (I)
The Syndrome (I)
 
Man at Work színpad (a Vár áruház előtt)
16:00
Upor András
Zaccustic
KungoVaga
Walrus in the Sunshine
17:10
Hidvégi Dia
Magidom
Muriel
Missy Cage
18:20
Tsabu
The Royal Freak Out
Barna Margit
Uknow Duo
19:30
Blooming Blue
ASH band (A Szatmárnémeti Utcazene Fesztivál különdíjasa)
Höffler Norbert
Amelie Well
21:00
Francesco Forni e Ilaria Graziano (I)
The Syndrome (I)
King Automatic (FR)
Francesco Forni e Ilaria Graziano (I)
23:00
Paul maD Gang (I)
Bukahara (D)
Santa Machete (FR)
Les Garçons Trottoirs (FR)
 
E.ON színpad (a Kossuth utca közepe)
16:00
Missy Cage
Uknow Duo
Blooming Blue
ASH band (A Szatmárnémeti Utcazene Fesztivál különdíjasa)
17:10
Barna Margit
Upor András
Walrus in the Sunshine
Zaccustic
18:20
Magidom
Zrínyi-Pop
Rootsters
KungoVaga
19:30
Szipka Loops
Muriel
Sam "Redbreast" Wilson
Hidvégi Dia
21:00
Sara Katona (DK)
Santa Machete (FR)
Esti Kornél Akusztik
Fish! Deó Duó
(Krisztián + Matyi)
23:00
King Automatic (FR)
Les Garçons Trottoirs (FR)
The Syndrome (I)
Kama (Mary Popkids)
 
Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)
16:00
Amelie Well
Szipka Loops
Zrínyi-Pop
Tsabu
17:10
Höffler Norbert
Sam "Redbreast" Wilson
ASH band (A Szatmárnémeti Utcazene Fesztivál különdíjasa)
The Royal Freak Out
18:20
Muriel
Hidvégi Dia
Zaccustic
Blooming Blue
19:30
KungoVaga
Walrus in the Sunshine
Uknow Duo
Rootsters
21:00
The Syndrome (I)
Francesco Forni e Ilaria Graziano (I)
Les Garçons Trottoirs (FR)
Szakmai díjazott gála
23:00
Les Garçons Trottoirs (FR)
Paul maD Gang (I)
Sara Katona (DK)
Közönség díjazott gála

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 


Facebook közösség

Külföldi zenekarok

Bukahara (D)

Dirty Honkers (D)

Heymoonshaker (UK)

Francesco Forni e Ilaria Graziano (I)

I Skarbonari (CH)

King Automatic (FR)

Lail Arad (UK)

La Tresca (I)

Les Garçons Trottoirs (FR)

Manouche (SLO)

Mac Abbé et le Zombi Orchestra (FR)

Paul maD Gang (I)

Santa Machete (FR)

Sara Katona (DK)

Scarecrow (FR)

The Syndrome (I)

Utcazenészek

Döntsd el Te, hogy ki a legjobb utcazenész!
Hallasd a hangod: szavazz a kedvencedre!
A győztesnek 500.000 Forintot dobunk a kalapjába!

A délutáni programban fellépő utcazenészek közül a szakmai zsűri és a közönség idén is megválasztja az általa legjobbnak ítélt fellépőket. A szakmai díj is és a közönség díj is 500.000 Ft külön-külön,de mindez kerülhet ugyanabba a kalapba is.

Amelie Well

ASH band (A Szatmárnémeti Utcazene Fesztivál különdíjasa)

Barna Margit

Blooming Blue

Hidvégi Dia

Höffler Norbert

KungoVaga

Magidom

Missy Cage

Muriel

Rootsters

Sam "Redbreast" Wilson

Szipka loops

The Royal Freak Out

Tsabu

Uknow Duo

Upor András

Walrus in the Sunshine

Zaccustic

Zrínyi-Pop

Fesztiváltérkép 2015



Galéria