Utcazene Fesztivál 2017
Free


A 20 kiválasztott utcazenész közül a legjobbak 1 000 000 Ft összdíjazásban részesülnek. 500 000 Ft sorsáról szakmai zsűri dönt, 500 000 Ft-ról pedig az OTP Bank jóvoltából a fesztivál közönsége szavazhat mobilon vagy a bank Facebook oldalán keresztül.

Programok 2017

További infókat csíphetsz el, amennyiben szeretsz minket facebookon!

 
Július 19. szerda
Július 20. csütörtök
Július 21. péntek
Július 22. szombat
 
Lasselsberger-Knauf színpad (az Óváros téren)
20:30
Lyre Le temps (FR)
CC Smugglers (UK)
The Tibbs (NL)
Kraków Street Band (PL)
22:45
Budzillus (D)
Broken Brass Ensemble (NL)
Ceux Qui Marchent Debout (FR)
The Hillbilly Moonshiners (NL)
 
Szerencsejáték Nagyszínpad (a Hangvilla előtt)
21:30
Sean Koch Trio (ZA)
Lyre Le temps (FR)
CC Smugglers (UK)
Magnifico (SLO)
23:30
L'Entourloop ft Troy Berkley & N'Zeng (FR)
Kraków Street Band (PL)
Polkageist (D)
Will and the People (UK)
 
Lajvér színpad (a Fortuna udvarban)
17:10
Csótány Dzsó Trió
Holy Chicks
Babel
Acoustic Planet
18:20
The Crazy Rogues
The Luckies
Nagy Edi Project
Robbie Dingle
19:30
Elise Nelly
Sofia Balogh Band
Űrlénykirály
Demény Gergely
21:00
Rob Longstaff (AUS)
Lovely Quinces (HR)
Daniel Docherty (SCO)
Jónás Vera Duó
23:00
Echo Town (UK)
Sean Koch Trio (ZA)
King Size Slim (UK)
Zsűri Allstars
 
OTP BANK színpad (a Gizella udvarban)
16:00
Robbie Dingle
Demény Gergely
The Luckies
Rekamié
17:10
Holy Chicks
Muzsik és Volkova
Szeder
Nagy Edi Project
18:20
Stefan
Fák Alatt Zenekar
Sofia Balogh Band
Dömdödöm
19:30
Acoustic Planet
Babel
Doctor Doctor
Űrlénykirály
21:00
Son of Dave (UK)
Ziia & The Swing Mates (FR)
Rob Longstaff (AUS)
Ceux Qui Marchent Debout (FR)
23:00
Kraków Street Band (PL)
Roots Rising (NL)
Moonshiners (P)
Polkageist (D)
 
Man at Work színpad (a Vár áruház előtt)
16:00
Űrlénykirály
Elise Nelly
Acoustic Planet
The Crazy Rogues
17:10
Szeder
Dömdödöm
Rekamié
Sofia Balogh Band
18:20
Babel
Doctor Doctor
Demény Gergely
CsótányDzsó Trió
19:30
Muzsik és Volkova
Stefan
Fák Alatt Zenekar
The Luckies
21:00
King Size Slim (UK)
Will and the People (UK)
Echo Town (UK)
Lovely Quinces (HR)
23:00
The Trouble Notes (D)
Ceux Qui Marchent Debout (FR)
Sean Koch Trio (ZA)
Moonshiners (P)
 
E.ON színpad (a Kossuth utca közepén)
16:00
Doctor Doctor
CsótányDzsó Trió
Muzsik és Volkova
Stefan
17:10
Demény Gergely
Űrlénykirály
The Crazy Rogues
Elise Nelly
18:20
Dömdödöm
Acoustic Planet
Holy Chicks
Fák Alatt Zenekar
19:30
Nagy Edi Project
Rekamié
Robbie Dingle
Szeder
21:00
Roots Rising (NL)
Moonshiners (P)
The Trouble Notes (D)
King Size Slim (UK)
23:00
Will and the People (UK)
Budzillus (D)
Kraków Street Band (PL)
Ziia & The Swing Mates (FR)
 
Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)
16:00
The Luckies
Szeder
Dömdödöm
Holy Chicks
17:10
Fák Alatt Zenekar
Robbie Dingle
Stefan
Doctor Doctor
18:20
Rekamié
Nagy Edi Project
Elise Nelly
Muzsik Volkova
19:30
Sofia Balogh Band
The Crazy Rogues
CsótányDzsó Trió
Babel
21:00
Moonshiners (P)
Son of Dave (UK)
Ziia & The Swing Mates (FR)
Szakmai díjazott gála
23:00
Hugo Barriol (FR)
Daniel Docherty (SCO)
Upor András
Közönség díjazott gála
 
Arconic színpad (a Kossuth utcai szökőkútnál)
19:00
Ceux Qui Marchent Debout (FR)
The Trouble Notes (D)
Roots Rising (NL - 18:00 kezdés)
The Tibbs (NL)
21:00
Ziia & The Swing Mates (FR)
Echo Town (UK)
Will and the People (UK)
CC Smugglers (UK)
23:00
Broken Brass Ensemble (NL)
King Size Slim (UK)
The Hillbilly Moonshiners (NL)
Sean Koch Trio (ZA)
 
Utcazenész megálló 1. (a Kossuth utcán)
17:30
Peter Jones (UK)
Mr Alboh (I)
Peter Jones (UK)
Mr Alboh (I)
19:30
Lovely Quinces (HR)
Redbreast Wilson
Das Universal Druckluft O. (D)
Hugo Barriol (FR)
 
Utcazenész megálló 2. (a Rákóczi utcában)
18:00
Daniel Docherty (SCO)
Peter Jones (UK)
Lovely Quinces (HR)
Rob Longstaff (AUS)
20:00
Mr Alboh (I)
Rob Longstaff (AUS)
Hugo Barriol (FR)
Peter Jones (UK)
22:00
Magnus Måløy
Hugo Barriol (FR)
Mr Alboh (I)
Daniel Docherty (SCO)
 
Cseh Tamás Program Színpad (a volt Közgáz udvarán)
19:00
The Couple
NB
Yesyes
Deep Glaze
21:00
Drastik Putto
Synema
Muriel
Magidom
23:00
Belau
Baron Mantis
Ék
Bekvart

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 


Facebook közösség

Külföldi zenekarok 2017

Broken Brass Ensemble (NL)

Budzillus (D)

CC Smugglers (UK)

Ceux Qui Marchent Debout (FR)

Daniel Docherty (SCO)

Das Universal Druckluft Orchester (D) (utcaszínház)

Echo Town (UK)

Hugo Barriol (FR)

Joe Bel (FR)

King Size Slim (UK)

Kraków Street Band (PL)

L'Entourloop ft Troy Berkley & N'Zeng (FR)

Lovely Quinces (HR)

Lyre Le Temps (FR)

Magnifico (SLO)

Moonshiners (P)

Mr Alboh (I)

Omnivolant (D) (utcaszínház)

Peter Jones (UK)

Polkageist (D)

Rob Longstaff (AUS)

Roots Rising (NL)

Sean Koch Trio (ZA)

Son of Dave (UK)

The Hillbilly Moonshiners (NL)

The Tibbs (NL)

The Trouble Notes (D)

Will and the People (UK)

Ziia & The Swing Mates (FR)

Utcazenészek 2017

Döntsd el Te, hogy ki a legjobb utcazenész!
Hallasd a hangod: szavazz a kedvencedre!
A győztesnek 500.000 Forintot dobunk a kalapjába!

A délutáni programban fellépő utcazenészek közül a szakmai zsűri és a közönség idén is megválasztja az általa legjobbnak ítélt fellépőket. A szakmai díj is és a közönség díj is 500.000 Ft külön-külön,de mindez kerülhet ugyanabba a kalapba is.

Acoustic Planet

Babel

CsótányDzsó Trió

Demény Gergely

Doctor Doctor

Dömdödöm

Elise Nelly

Fák Alatt Zenekar

Holy Chicks

Muzsik és Volkova

Nagy Edi Project

Rekamié

Robbie Dingle

Sofia Balogh Band

Stefan

Szeder

The Crazy Rogues

The Luckies

Űrlénykirály

Fesztiváltérkép 2017



Galéria