Utcazene Fesztivál 2019
Free Veszprém Nagyon Balaton Eon NKA lb-knauf Balluff Pannon Egyetem Meló Diák Man at Work Food Truck Show General1


A 20 kiválasztott utcazenész közül a legjobbak 2 000 000 Ft összdíjazásban részesülnek. 1 000 000 Ft sorsáról szakmai zsűri dönt, 1 000 000 Ft-ról pedig az OTP Bank jóvoltából a fesztivál közönsége szavazhat az otpmindennap.hu/utcazene oldalon keresztül.

Programok 2019

További infókat csíphetsz el, amennyiben szeretsz minket facebookon!

 
Július 17. szerda
Július 18. csütörtök
Július 19. péntek
Július 20. szombat
 
2023 nagyszínpad (az Óváros téren)
20:30
La Chica (F/YV)
Bare Jams (UK)
Dirty Zoo (F)
The Mitchi Bitchi Bar (F)
22:45
The Fat Bastard GangBand (F)
Jenny and the Mexicats (UK/E/MEX)
Slim Paul (F)
Lola Marsh (IL)
 
Nagyon Balaton nagyszínpad (a Hangvilla előtt)
21:30
Swingrowers (I)
blackwave. (B)
Lola Marsh (IL)
Slim Paul (F)
23:30
blackwave. (B)
LMZG (F)
Riders Connection (D)
Dirty Zoo (F)
 
Lasselsberger-Knauf színpad (a Fortuna udvarban)
16:00
Golarits Márton és Bögi Levente
CsótányDzsó
Szelina
Men Named Holger
17:10
BrassTime
SunCity Brass
The Anahit
Rácz Viki
18:20
NorAcoustic & dina
Satu Mare Festival győztese
Dreamatique
Flamisch Péter
19:30
Nagy Bettyy & Kajli Lackó
The Neverlandings
Fák Alatt Zenekar
Zanzinger
21:00
Wombo Orchestra (F)
Will Barber (F)
LMZG (F)
Takács Eszter
(A 2005-ös fesztivál győztese)
23:00
Bare Jams (UK)
The Undercover Hippy (UK)
CocoPilots (F/P)
Riders Connection (D)
 
OTP Bank színpad (a Gizella udvarban)
16:00
Flamisch Péter
Zanzinger
Teddy Harpo One Man Band
OriOnXpress
17:10
CsótányDzsó
Csjlla
Satu Mare Festival győztese
Dreamatique
18:20
Balchicanos
Men Named Holger
The Neverlandings
Fák Alatt Zenekar
19:30
Rácz Viki
The Anahit
Golarits Márton és Bögi Levente
Szelina
21:00
The Hillockers (F)
Eliasse (CMR)
The Undercover Hippy (UK)
Town of Saints - Duo (NL/FIN)
23:00
Roots Rising (NL)
James Leg (USA)
Wombo Orchestra (F)
Brothers Moving (DK)
 
Man at Work színpad (a Vár Áruház előtt)
16:00
Fák Alatt Zenekar
Nagy Bettyy & Kajli Lackó
SunCity Brass
NorAcoustic & dina
17:10
Teddy Harpo One Man Band
Szelina
OriOnXpress
The Neverlandings
18:20
The Anahit
Golarits Márton és Bögi Levente
Zanzinger
BrassTime
19:30
Csjlla
Balchicanos
Men Named Holger
Satu Mare Festival győztese
21:00
Town of Saints - Duo (NL/FIN)
Roots Rising (NL)
Brothers Moving
Slim Wild Boar (F)
23:00
LMZG (F)
The Hillockers (F)
James Leg (USA)
No Money Kids (F)
 
E.ON színpad (a Kossuth utca közepén)
16:00
The Neverlandings
BrassTime
Csjlla
Balchicanos
17:10
Zanzinger
Fák Alatt Zenekar
NorAcoustic & dina
Nagy Bettyy & Kajli Lackó
18:20
Szelina
Rácz Viki
CsótányDzsó
SunCity Brass
19:30
Dreamatique
OriOnXpress
Flamisch Péter
Teddy Harpo One Man Band
21:00
No Money Kids (F)
Riders Connection (D)
Town of Saints - Duo (NL/FIN)
The Zap Show (D)
23:00
The Undercover Hippy (UK)
Wombo Orchestra (F)
Roots Rising (NL)
Wombo Orchestra (F)
 
Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)
16:00
Satu Mare Festival győztese
Dreamatique
Rácz Viki
The Anahit
17:10
Men Named Holger
Flamisch Péter
Balchicanos
Golarits Márton és Bögi Levente
18:20
OriOnXpress
Teddy Harpo One Man Band
Nagy Bettyy & Kajli Lackó
Csjlla
19:30
SunCity Brass
NorAcoustic & dina
BrassTime
CsótányDzsó
21:00
Eliasse (CMR)
Town of Saints - Duo (NL/FIN)
CocoPilots (F/P)
Szakmai Díjazott Gála
23:00
James Leg (USA)
No Money Kids (F)
The Hillockers (F)
Közönség díjazott gála
 
Generali színpad (a Kossuth utcai szökőkútnál)
19:00
Jenny and the Mexicats (UK/E/MEX)
The Fat Bastard GangBand (F)
No Money Kids (F)
The Undercover Hippy (UK)
21:00
Will Barber (F)
La Chica (F/YV)
Bare Jams (UK)
Acoustic Planet
(A 2017-es fesztivál győztese)
23:00
Riders Connection (D)
Swingrowers (I)
The Mitchi Bitchi Bar (F)
LMZG (F)
 
Kossuth utcai Utcazenész megálló
17:30
Sion Hill (IRL)
Vagatrio (I)
Band of Streets
(A 2013-as fesztivál győztese)
Hugo Barriol (F)
19:30
Slim Wild Boar (F)
CocoPilots (F/P)
Denna Kay (D)
Ayoub Houmanna (MA)
 
Insedo Utcazenész megálló (a Rákóczi utcában)
18:00
Vagatrio (I)
The Zap Show (D)
Slim Wild Boar (F)
Denna Kay (D)
19:30
CocoPilots (F/P)
Denna Kay (D)
Vagatrio (I)
Jake Green (DK)
21:00
Hugo Barriol (F)
Sion Hill (IRL)
The Zap Show (D)
Sion Hill (IRL)
22:30
Xtreme Blues Dog (BR)
Jake Green (DK)
Hugo Barriol (F)
CocoPilots (F/P)
 
Hősök Kapuja Utcazenész megálló (a Veszprémi Várban)
19:00
The Zap Show (D)
Slim Wild Boar (F)
Jake Green (DK)
21:00
Jake Green (DK)
Hugo Barriol (F)
Sion Hill (IRL)
23:00
Denna Kay (D)
Xtreme Blues Dog (BR)
Ayoub Houmanna (MA)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 

Külföldi zenekarok 2019

hello

Ayoub Houmanna (MA)

Bare Jams (UK)

blackwave. (B)

Brothers Moving (DK)

CocoPilots (F/P)

Denna Kay (D)

Dirty Zoo (F)

Eliasse (CMR)

Hugo Barriol (F)

Jake Green (DK)

James Leg (USA)

Jenny and the Mexicats (UK/E/MEX)

La Chica (F/YV)

LMZG (F)

Lola Marsh (IL)

No Money Kids (F)

Riders Connection (D)

Roots Rising (NL)

Sion Hill (IRL)

Slim Paul (F)

Slim Wild Boar (F)

Swingrowers (I)

The Fat Bastard GangBand (F)

The Hillockers (F)

The Mitchi Bitchi Bar (F)

The Undercover Hippy (UK)

The Zap Show (D)

Town of Saints - Duo (NL/FIN)

Vagatrio (I)

Will Barber (F)

Wombo Orchestra (F)

Xtreme Blues Dog (BR)

Utcazenészek 2019

Döntsd el Te, hogy ki a legjobb utcazenész!
Hallasd a hangod: szavazz a kedvencedre!
A győztesnek 1 000.000 Forintot dobunk a kalapjába!

A délutáni programban fellépő utcazenészek közül a szakmai zsűri és a közönség idén is megválasztja az általa legjobbnak ítélt fellépőket. A szakmai díj is és a közönség díj is 1 000.000 Ft külön-külön,de mindez kerülhet ugyanabba a kalapba is.

Balchicanos

BrassTime

Cloud

Csjlla

CsótányDzsó

Dreamatique

Fák Alatt Zenekar

Flamisch Péter

Golarits Márton és Bögi Levente

Men Named Holger

Nagy Bettyy & Kajli Lackó

NorAcoustic és dina

OriOnXpress

Rácz Viki

SunCity Brass

Szelina

Teddy Harpo One Man Band

The Anahit

The Neverlandings

Zanzinger

Fesztiváltérkép 2019