Utcazene Fesztivál 2021


 
Augusztus 25.
szerda
Augusztus 26.
csütörtök
Augusztus 27.
péntek
Augusztus 28.
szombat
 
MOL Nagyon Balaton Színpad (A Hangvilla melletti téren)
21:30
Ezra Hesper (FR)
Santa Machete (FR)
Opsa Dehëli (FR)
EZPZ (FR)
23:30
La Tresca (I)
La Brigade Du Kif (FR)
Mezerg (FR)
Mezerg (FR)
 
VEB 2023 Színpad (Az Óváros téren)
20:30
La Brigade Du Kif (FR)
EZPZ (FR)
Marina & The Kats (A)
Santa Machete (FR)
22:45
Karpatt (FR)
Tanga Elektra (D)
La Tresca (I)
Ezra Hesper (FR)
 
Cemix Színpad (A Kossuth utca tetején)
17:00
Wolfolks
Sárközi Dina
Kóbor Zsóka és Polgár Patrik
Magácska
18:10
Teddy Harpo One Man Band
Oranzs
Anna Luca
Kustan Adam
19:20
Kecmec
Kinga Rose
SunCity Brass
Naked Truckers
20:30
Tibi and the Otters
Szabados Gábor (Madrapur)
Juju Marinero
Lanou
21:40
PVC (FR)
Charlotte OC (UK)
Crying Day Care Choir (SE)
Kellene Kis Kert
23:30
Tanga Elektra (D)
Karpatt (FR)
EZPZ (FR)
Hét Hat Club
 
OTP Bank Színpad (A Kossuth utca közepén)
17:00
Lazul Azur
Juju Marinero
Naked Truckers
Kóbor Zsóka és Polgár Patrik
18:10
Frank Waters
Khaly
Szabados Gábor (Madrapur)
SunCity Brass
19:20
HuMen Brass Band
Anna Luca
Lanou
Tibi and the Otters
20:30
Sárközi Dina
Kecmec
Oranzs
Kinga Rose
21:40
EZPZ (FR)
PVC (FR))
Charlotte OC (UK)
La Tresca (I)
23:30
Devarrow (CAN)
Opsa Dehëli (FR)
Kellene Kis Kert
Marina & The Kats (A)
 
Meló-Diák Színpad (A Kölcsey könyvesboltnál)
17:00
Oranzs
Frank Waters
Kinga Rose
Kecmec
18:10
Lanou
Naked Truckers
Wolfolks
Sárközi Dina
19:20
Kóbor Zsóka és Polgár Patrik
Teddy Harpo One Man Band
Lazul Azur
Khaly
20:30
Anna Luca
Magácska
Kustan Adam
HuMen Brass Band
21:40
Opsa Dehëli (FR)
Mongooz and The Magnet
Ezra Hesper (FR)
Gála
23:30
Santa Machete (FR)
Hét Hat Club
PVC (FR)
Crying Day Care Choir (SE)
 
Man At Work Színpad (A Vár Áruház előtt)
17:00
Khaly
SunCity Brass
Tibi and the Otters
Szabados Gábor (Madrapur)
18:10
Kinga Rose
HuMen Brass Band
Kecmec
Lazul Azur
19:20
Magácska
Kustan Adam
Frank Waters
Juju Marinero
20:30
Naked Truckers
Kóbor Zsóka és Polgár Patrik
Teddy Harpo One Man Band
Wolfolks
21:40
Kellene Kis Kert
Ezra Hesper (FR)
Hét Hat Club
PVC (FR)
23:30
Charlotte OC (UK)
Crying Day Care Choir (SE)
Santa Machete (FR)
Opsa Dehëli (FR)
 
Pannon Egyetem Színpad (A Fortuna udvarban)
17:00
Kustan Adam
Lanou
HuMen Brass Band
Teddy Harpo One Man Band
18:10
Juju Marinero
Tibi and the Otters
Magácska
Anna Luca
19:20
Szabados Gábor (Madrapur)
Wolfolks
Sárközi Dina
Oranzs
20:30
SunCity Brass
Lazul Azur
Khaly
Frank Waters
21:40
Crying Day Care Choir (SE)
Kellene Kis Kert
Karpatt (FR)
Mongooz and The Magnet
23:30
Hét Hat Club
La Tresca (I)
Ben Poole (UK)
Charlotte OC (UK)
 
Kossuth utcai utcazenész megálló
17:00
Saya Noé
Henry Facey (UK)
Estrela Gomes (P)
Jami Hilton (UK)
19:00
Jami Hilton (UK)
Big Bull and His Selfish Band
Henry Facey (UK)
Devarrow (CAN)
 
Sarolta udvar utcazenész megálló
19:00
Estrela Gomes (P)
Devarrow (CAN)
Big Bull and His Selfish Band
Henry Facey (UK)
21:00
Big Bull and His Selfish Band
Estrela Gomes (P)
Devarrow (CAN)
Lovely Quinces (CR)
23:00
Mike Andersen (DK)
Lovely Quinces (CR)
Jami Hilton (UK)
Mike Andersen (DK)
 
Gizella udvar utcazenész megálló
19:30
Henry Facey (UK)
Ben Poole (UK)
Lovely Quinces (CR)
Estrela Gomes (P)
21:30
Lovely Quinces (CR)
Jami Hilton (UK)
Mike Andersen (DK)
Big Bull and His Selfish Band
23:30
Ben Poole (UK)
Mike Andersen (DK)
Magnus Maloy
Ben Poole (UK)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 

Külföldi fellépők 2021-ben

Ben Poole (UK)

Big Bull And His Selfish Band (BR)

Charlotte OC (UK)

Crying Day Care Choir (SE)

Devarrow (CAN)

Estrela Gomes (P)

EZPZ (FR)

Ezra Hesper (FR)

Henry Facey (UK)

Jami Hilton (UK)

Karpatt (FR)

La Brigade Du Kif (FR)

La Tresca (I)

Lovely Quinces (CR)

Marina & the Kats (A)

Mezerg (FR)

Mike Andersen (DK)

Opsa Dehëli (FR)

PVC (FR)

Santa Machete (FR)

Tanga Elektra (D)

Utcazenészek 2021-ben

Anna Luca

Frank Waters

HuMen Brass Band

Juju Marinero

Kecmec

Khaly

Kinga Rose

Kóbor Zsóka & Polgár Patrik

Kustan Adam

Lanou

Lazul Azur

Magácska

Naked Truckers

Oranzs

Sárközi Dina

SunCity Brass

Szabados Gábor (Madrapur)

Teddy Harpo One Man Band

Tibi and the Otters

Wolfolks

Használj tömegközlekedést!

Az esti programok végét követően augusztus 26-án (csütörtökön), augusztus 27-én (pénteken), augusztus 28-án (szombaton) és augusztus 29-én (vasárnap) 2:00 órakor különcélú menetrend szerinti járatok indulnak az alábbiak viszonylatokban:

Veszprém – Márkó – Bánd – Herend – Szentgál
Veszprém – Eplény – Olaszfalu – Zirc
Veszprém – Sóly – Hajmáskér – Öskü – Várpalota
Veszprém – Szentkirályszabadja – Balatonalmádi – Fűzfőgyártelep
Veszprém – Felsőörs – Alsóörs – Lovas – Paloznak – Csopak – Balatonfüred
Veszprém – Nemesvámos – Hidegkút – Tótvázsony – Barnag – Vöröstó – Nagyvázsony
Veszprém – Litér – Királyszentistván – Vilonya – Papkeszi – Peremartongyártelep – Berhida


A járatokra csak Veszprém, autóbusz-állomáson lehet felszállni, az összes többi érintett megállóhelyen csak leszálló utasok jelentkezése esetén állnak meg, és az érvényben lévő díjszabás szerint lehet azokat igénybe venni.



Adatkezelési Szabályzat