Utcazene Fesztivál 2022


 
Július 20.
szerda
Július 21.
csütörtök
Július 22.
péntek
Július 23.
szombat
 
VEB 2023 nagyszínpad (az Óváros téren)
20:30
The Ragtime Rumours (NL)
Ferris & Sylvester (UK)
Kijube (VP)
The Allergies (UK)
22:45
Rona Hartner &
DJ Tagada (FR)
James Leg (US)
Awkward Family Portraits (UK)
Marina & The Kats (A)
 
Nagyon Balaton nagyszínpad (a Hangvilla előtt)
21:30
No Money Kids (FR)
Daiana Lou (IT)
Ben Poole Trio (UK)
Jan Terlouw Junior & The Nightclub (NL)
23:30
-
Moonshiners (P)
The Allergies (UK)
Tanga Elektra (D)
 
Pannon Egyetem színpad (Fortuna udvar)
16:00
No Rules
Kustan Adam
A few mistakes ago
Havai Gábor akusztik
17:10
Wolfolks
Lizbeth Garden x Andrej
BlechKraft
JUPE
18:20
Borostyán és Veronika
OSSO
Korbiuszi Csomó
Mehringer Marci
19:30
Rézeleje Fanfárosok
HéBa
CstDzs A'N'R
Bajnok Balázs
21:00
Tanga Elektra (D)
Jan Terlouw Junior &
The Nightclub (NL)
Kaligramme (FR)
Moonshiners (P)
23:00
Dis M (D)
The Ragtime Rumours (NL)
Daniel Docherty (UK)
Meskerem Mees (B)
 
Cemix színpad (A Kossuth utca tetején)
16:00
Tibi and the Otters
CstDzs A'N'R
Mehringer Marci
BlechKraft
17:10
Géem
Totoro
HéBa
Korbiuszi Csomó
18:20
Sun Syndrome
A few mistakes ago
Bajnok Balázs
Rézeleje Fanfárosok
19:30
Kustan Adam
Borostyán és Veronika
Lizbeth Garden x Andrej
OSSO
21:00
Awkward Family Portraits (UK)
No Money Kids (FR)
Jan Terlouw Junior & The Nightclub (NL)
Daniel Docherty (UK)
23:00
Kaligramme (FR)
Ben Poole Trio (UK)
Moonshiners (P)
Art Melody & Zaka Zaka (BF/FR)
 
Man At Work színpad (a Vár Áruház előtt)
16:00
Lizbeth Garden x Andrej
Géem
OSSO
HéBa
17:10
Bajnok Balázs
Mehringer Marci
No Rules
Kustan Adam
18:20
BlechKraft
Wolfolks
Tibi and the Otters
Totoro
19:30
A few mistakes ago
Havai Gábor akusztik
JUPE
Sun Syndrome
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub (NL)
Tanga Elektra (D)
Art Melody & Zaka Zaka (BF/FR)
Ben Poole Trio (UK)
23:00
Moonshiners (P)
Meskerem Mees (B)
The Ragtime Rumours (NL)
Daiana Lou (IT)
 
OTP Bank színpad (a Kossuth utca közepén)
16:00
Totoro
Korbiuszi Csomó
Rézeleje Fanfárosok
A few mistakes ago
17:10
OSSO
Sun Syndrome
Borostyán és Veronika
Tibi and the Otters
18:20
Havai Gábor akusztik
JUPE
Géem
CstDzs A'N'R
19:30
Mehringer Marci
BlechKraft
Wolfolks
No Rules
21:00
Ferris & Sylvester (UK)
Kaligramme (FR)
Meskerem Mees (B)
The Ragtime Rumours (NL)
23:00
Daiana Lou (IT)
Tribubu (E/CI)
Tanga Elektra (D)
Awkward Family Portraits (UK)
 
Meló-Diák színpad (Kölcsey könyvesboltnál)
16:00
JUPE
Tibi and the Otters
Sun Syndrome
Wolfolks
17:10
CstDzs A'N'R
Rézeleje Fanfárosok
Havai Gábor akusztik
Borostyán és Veronika
18:20
HéBa
No Rules
Kustan Adam
Lizbeth Garden x Andrej
19:30
Korbiuszi Csomó
Bajnok Balázs
Totoro
Géem
21:00
Meskerem Mees (B)
Awkward Family Portraits (UK)
James Leg (US)
Gála
23:00
Tribubu (E/CI)
Dis M (D)
Daiana Lou (IT)
Gála
 
Kossuth utcai utcazenész megálló
17:00
DANNY(D)
Pockets Full of Change (D)
Peter Jones (DK)
Reuben Stone (NZ)
19:00
Reuben Stone (NZ)
Alice Tunney (FR)
IGIT (FR)
Peter Jones (DK)
 
Gizella udvar utcazenész megálló
18:00
Alice Tunney (FR)
Daniel Docherty (UK)
Pockets Full of Change (D)
DANNY (D)
19:30
Pockets Full of Change (D)
Reuben Stone (NZ)
DANNY (D)
Alice Tunney (FR)
21:00
Peter Jones (DK)
IGIT (FR)
Reuben Stone (NZ)
Pockets Full of Change (D)
22:30
Daniel Docherty (UK)
DANNY (D)
Alice Tunney (FR)
IGIT (FR)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 

Külföldi fellépők 2022-ben

Alice Tunney (FR)

Art Melody & Zaka Zaka (FR)

Awkward Family Portraits (UK)

Ben Poole Trio (UK)

Daiana Lou (IT)

Daniel Docherty (UK)

DANNY (D)

Dis M (D)

Ferris & Sylvester (UK)

IGIT (FR)

James Leg (US)

Jan Terlouw Junior & The Nightclub (NL)

Kaligramme (FR)

Kijube (VP)

Marina & The Kats (A)

Meskerem Mees (B)

Moonshiners (P)

No Money Kids (FR)

Peter Jones (UK)

Pockets full of change (D)

Reuben Stone (NZ)

Rona Hartner & DJ Tagada (FR)

Tanga Elektra (D)

The Allergies (UK)

The Ragtime Rumours (NL)

Tribubu (E/CI)

Utcazenészek 2022-ben

A few mistakes ago

Bajnok Balázs

BlechKraft

Borostyán és Veronika

CstDzs A'N'R

Géem

Havai Gábor akusztik

HéBa

JUPE

Korbiuszi Csomó

Kustan Adam

Lizbeth Garden x Andrej

Mehringer Marci

No Rules

OSSO

Rézeleje Fanfárosok

Sun Syndrome

Tibi and the Otters

Totoro

Wolfolks



Adatkezelési Szabályzat